| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen:``Vagabont vei fi mereu, dar esti vagabontul meu`` sau ``Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata, eu sunt printesa lui, tu ramai o zdreanta``!

Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Poate sa se puna si-n cuR si-n Kp, ca tot de mine aRe drag love struck
Orice s-ar intampla el p mine ma iubeste. Eu sunt fetita lui sh fara mine nebunesjte; x
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii tai sa fiu... cea mai importanta fata.happy
Nu Sunt Fata Pe Care Poti S`o Prostesti`tongue! Sunt Fata Pe Care Trebuie So Iubestilove struck. Fata Pe Care So Respectilove struck.Si Tot Fata Care Te Va Face Sa Regretilove struck
Stii bine caci o porti in inima ta. Exista mai multe ele, dar totusi, o singura EA
Sunt o bomonik roz cu fundita si culori. talentu meu din totdeauna sa am fite.nu-i niciuna sa-mi ia locu e cam greu asta e teama copilor!
multi imi gasesc defecte'impresii in cap.zi de zi cate un fraier se crede; x baiat de baiat.
Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas!
Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesclove struck.indiferent cum ar fi.
Nu sunt deloc fitoasa. As putea spune copilaroasa.cu felul meu de a fi.Cat te iubesc nici nu vei sti!