| Maddie_2131 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi`batting eyelashes daleaa d indiferentaa, dragostee.prietenie :* Fundita` love struck

Răspuns Câştigător
| roxanagabriella1 a răspuns:

Cine te iubeste.te cauta. cine te vrea. iti spune,Cui ii este dor de tine... te suna, Cine nu. NU... simplu!
Prietenia dintre noi n’o lasam sa piara, sa fie ca un vis frumos al anilor de scoala. :X

Si totusi tinea la ea, indiferent cum se purta. ♥

Hai arata ca poti.lasa’I masca pe toti:X

De obicei ii citesc rapid.pe cei care’mi zambesc si de fapt nu ma inghit

Am ramas aceiasi fata pe care-o stiai de'atunci Doar ca acum nu mai sunt papusa pe care sa o minti sa o vrajesti sa te joki. si s-o arunci.

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate"

Nu ma judeca dupa aparentze sau dupa vorbe scoase de niste zdrente :X"
"

DaCa `ramai fara glas`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treci de orice necaz"

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!"

…consumu excesiv de prosti duce la un diagnostic de RATAT :-p cuvant`u ca care te descriu pe tine BITCH! Sunteti din ce in ce mai multe si mai proaste! xxx

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce,Sau Poate corpul si alcoolul din sange face admiratorii sa'ii fac publicitate! :X"\\\\

Inchide ochii, stai relaxata nu te grabii sa arunci b-).tot ce iubeai odata, Nu fugii Nu te minti. :-s.Stii… praful de pe poze va ramane in amintiri. xx!

ia'ti liber de la stres pentru o vreme. :->. Nu-ti mai bate capu' uita de probleme b-)

Fara pic de experienta da si fara pic de frica
mai bine incearca sa nu pierzi momentu :-pb-). stii ca fetele adora sentimentu de a fi intodeauna in centru.:->

ღ Si spui : " Gata, de dragul ei ma potolesc, ca`i atat de mica si`o iubesc

Ziua s-a dus suspect,seara trecem la subiect

E doar o fată, n-are nimic special. Are zile în care arată ca naiba şi zile în care arată extraordinar!

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!"

Credea`i ca m`am indragostit stai calm ai ramas un simplu mit!

Zic,du-te,somn usor! Si daca dragoste nu e, parca e bine

Ar fi simplu si mult mai usor sa nu`ti mai pese!

Ai lav iu puiutzu meu!

Eu nu mai te provoc, tu nu mai taci deloc!

dar retine! ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pr mine.

Adorm in fiecare noapte cu gandul la el[ din vise nimeni nu mi te poate lua acolo esti cum vreau eu[] Si doar al meu[

vezi tu. momentan nu am chef sa privesc in jur. ca te vad pe tnex-( si imi vine sa injur. :*:*

Unde mergem sa petrecem, cand plecam din cluburi tari? la lautari, unde canta lautari
da'mi plac momentele alea'n care iei foc. ca nu vreau sa'mi dezvalui sentimentele.

cu un cuvant :-> trebuie sa ai curajul sa spui "da am pe altcineva." oricum el nu o sa faca alceva de cat sa' ti dea cea mai stupida replica "aha"!
Ai simtit vreodata asta pe pielea ta? Eu, da!

crezi ca poate ma prinzi.dar n'ai cu ce :-p. si vreau sa incetezi. x-(. gelozia e ruda cu URA trebuie sa ma crezi ca tu esti Tot.:X

am nevoie de tine ingerul meu pazitor:X.
Prefate ca ma iertii sti ca sunt o scumpaa:X:X.
sper ca te-am ajutat:* mie chiar imi placsmug

3 răspunsuri:
| roxanagabriella1 a răspuns:

Nu mai am sorry. daca fac rost. iti dau:*

| Maddie_2131 explică:

Sunt frumoasee! :* Ms mult! love struck altele mai ai
happy?

| Maddie_2131 explică:

Msss :*