| pryncesSs a întrebat:

Vreau si eu statusuri NOI happy. de orice fel. dau funda si vottwinking [ muuulte rasp; o3]

Răspuns Câştigător
| Lυα a răspuns:

Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai dreacu si nu au nici o boala
-Iubim viata,fara retete,fara regrete,nu exista zile perfecte, calitatile noi ne numim defecte.
-As vrea sa pot sa gasesc la suflet antidot, dar nimeni nu intelege, impotriva vietii nu exista lege, asa am invatat ca viata e grea da' trece
-N-am dat jos stema sa fim condusi de minti luminate cu lanternabatting eyelashes
--Fara acte, fara bani, fara echilibru, vreau sa nu simt cum trece timpulblushing
--Imi doresc ce-mi doresti tu mine si sa tï se-ntample tïe.happy
•Pentru ca viata` nu e nici roz,nici mov, nici verde.e o chestie` asa, cu multe pete`!thinking
Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?smug
Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fatadevil
Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!winking

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departeoh go on
Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.
I wanna do bad things with you!
Somewhere there's someone who dreams of you smile...
ASHA a e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X
i want just the impossible!love struck.
you want a piece of me! Hey,boy, nothing is for free!time out

Good girl, bad intetions!devil
Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….devil
Am nevoie de tineeeeee!sad
"Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea!

Crezi ca totu`i roz, da totu`i intunecat,Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat
There is only one happiness in life: to love and be loved.happy

I never forget u!winking
Poti sa ai tot ce'ti doresti, secretul e sa stii ce sa alegi!happy
Te gandesti,Aberezi, Trezeste'te, prea frumos visezi.time out
Friends are forever, boys are wathever:d'
Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!=]]
S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x
Trebuie să fii tare. Să demonstrezi că poţi. Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi.
Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!straight face

! Pt` kaa viataa nu e nicioadataa Roz

I just need to be a little crazy!
FERICIREA nu e decat un vis… DUREREA e intotdeauna reala.
Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat…
Si maine e o zi • Si maine vom zambi • Chiar daca ne e greu • Vom zambi mereu; x
- Adevarul nu are prethappy
-M-ai mintit?smugAm trecut cu vedeeereaa.happy
-M-ai jignit?oh go on Se mai intamplahee hee
-M-ai vandut?raised eyebrows te-am dat dracul!:d
- au mai trecut 3 zile, o saptamana, o luna. ne intalnim nu vorbim nu ne spunem nici "buna" :] [[ "prieteni" raised eyebrows
- intre noi era chimie, acum e matematica.` numa probleme-mi faci.d`aia imi.esti antipatic! happy
- la tine dragostea vine numa pe factura! ieri ma iubeai azi pur si simpluu te.ai pishat pe mine! nu meritam eu asta. infineoh go on. ce draq meriit? oh go on.as vrea sa te sun acum sa.ti spun da' nu mai am creditt! x _ x
- Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent şi, logic, într-un final, un prost...Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!happy
- ÿøu kṉøw ÿøu løṿε mε. love struckxx`. x.o x.o. gossip girl! smug
- pfffff. ce sa.ti fac? asta e firea. creddeeai ca.n viata te inseala doar privirea`? [straight face]
- Ooooooh! F.u.c.ca. y.o.u! :-l. competition! blushing
- Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.batting eyelashes-

da, si daca o s.o mai fac, sa nu va indoiti de mine. caci, imi e greu.dar o sa fiu bine love struck
- si e usor sa zambesti`. cand ai incredere'n ceea ce esti! love struck.
- x reprezinta munca, y distractia.si in concluzie : "z" sa taci din gura!

- porcarii psihologice!hee hee
- everybody hurts somedays. it's ok to be afraid!
- cine'i rahatuu' asta, ma?! raised eyebrows. genial, sa-mi bag ****! raised eyebrows
- uita`te dar nu atinge, si uite asa tu mori!smug
- si poate-i ultima data cand ma mai auzi, si imi mai zambesti! rolling eyes

- Fără mişto, habar n-am
- Dar cel mai mult îmi doresc ca totul să fie reciproc...
- Si primul lucru pe care-l inveti : sa te feresti! happy
- Deschizi ochii, intr-o lume noualove struck, undeva thinking intr-un spital :-s. etaju' 9 smug
- Ca nu toti vad lucrurile cum le vezi tu... Si fiecare vrea bucata mare, nu?
- Nu ai capu'-n nori, ai baut si esti cu capu'-n ceata, ca ai acum atatea drumuri in fata!happy
- Si-n paralel lucrezi sa poti sa faci un ban.
- E al dracului de greu sa invingi inertia, sistemul n-are de a face cu democratia.
- Nu-i loc sa te plangi de depresii, nu-i loc sa dezvolti obsesii. oh go on
- Asa ca, fiecare zi e ca cea de ieri : toti te vad acelasi nimeni, de nicaieri
- Nu simti iubire, e doar un sentiment ce intarzie.
- Nu simti ura sau durere, a trecut o mare parte din vreme
- si ai invatat cu timpul ce inseamna " iertare ". e atat de usor! o simpla nepasare
- e un sentiment cald, placut. un sentiment ce usor in mine a crescut.
- Il atingi cand in iarba stai, cu ochii inchisi 2 lei pe nimic nu dai.
- crezi ca este o mica fericire inocenta, insa intr-un fel sau altul. te inspaimanta
- Nu mai simti absolut nimic, este pur si simplu o stare de spirit:d

- funda? happy

1 răspuns: