| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru cineva la care tin...
Gen "Nu iti pasa!"

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

*reincepe povestea. reincep sa iubesc ce nu trebuie. [[ Ea s`a indragostit, el isi bate joc ]]
De ce spui cuvinte in care nu crezi? De ce pentru mine esti TOT si nu vezi
Va veni o zi cand vei realiza Cine te-a iubit si cine nu candva Chiar daca acum esti cu altcineva Iubite stai... Vreau sa-ti zic ceva EA nu te iubeste si n`ar putea sa gaseasca drumul spre inima ta

Tine'ma aproape. pentru ca s'ar putea intr'o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce u erai okupat sa colectionezi pietricele.

Si Da! Mai am acelasi vis, dar oare iti mai pasa? Oare iti mai pasa? Oare iti mai amintesti? De noi, chiar daca intre timp stiu ca traiesti alte povesti

Am oferit DRAGOSTE acolo unde trebuia sa ofer INDIFEReNTza

Azi Va IubYm! Si Va Uram! Si Chiar Va Uram Fiindca Va Iubym! Si Suntem AsHa din Vina Voastra. Aceleasi Sentimente Ce SchimBa Viata Noastra love struck

"☆ Iubirea, las`o libera! Daca e a ta sta langa tine…daca a plecat inseamna ca nu a fost niciodata a ta! ☆"

☆ ExiSta o vraja Care ne leaGa de Oamenii Care Candva ne-au faCut Sa Suferim. ☆

Nu doresc sa reprezint totul pentru oricine,. ci as dori sa insemn ceva pentru cineva anume

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

Poate atunci cand voi fi ce vrei.Nu vei mai fi ce vreauhee hee

:*:*:*:*:*funditSa?