| Diana_8956 a întrebat:

Vreau si eu subiecte de vorbit cu prietenul meu si alinturitongue

4 răspunsuri:
| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

-ce faci motanel/ursulet/pisoi/porumbel/tigrule laughing
si vorbesti despre ce a mai facut.despre ce ai facut tu...cum se simte...si va povestiti si barfiti succes

| Barbiiie95 a răspuns:

Subiectele vin pe moment,ati putea vorbii despre voi, despre hobby-urile pe care le aveti, despre ce ati mai facut in ultimul timp.
Alinturi:
iubi; pisicell; pisu`; pisuk; viata mea;
puyshor; sufletel; gurita mea;
inimioara; putulika;
putsa; ingeras.
Funda?

| MissMady a răspuns:

...Poi acum nimeni nu poate sa iti spuna ce sa vorbesti cu el, ca pana la urma ce vorbitzi voi e legat doar de voi si unele discutzii pornesc de la sine din interior. Cum de altfel si alinturile...nu trebuie sa iti zica cineva daca simti ceva profund sunt niste lucruri care vin din interior. Cum sa iti zic astfel de sfaturi nu se cer, ca daca iti zic altii ce ar trebui sa faci si ce sa vorbesti cu el pare ceva nenatural si fortat. Succes te pup:*

| adaandreea a răspuns:

Poi va faceti planuri, vb de anumiti colegi/prieteni etc. Alinturi: pui, pisy, iubi, motanel, sunt mai multe. sper ca te.am ajutat