| dEutSa_8892 a întrebat:

Vreau si eu texte cu mesaj catre dusmani. dar nu luate dupa net happy

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... dar așa mulți ai?
Când urăști pe cineva, ai numai gânduri negre și poți deveni și poet de ocazie!
Pa, pa.

| BabyRosse a răspuns:

Nu te baza pe mine.

| Silvia a răspuns:

Dar de pe net pot sa iau?thinking

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Dusamanii nu au valoare
eu sunt cea may tarerolling on the floor

| Mwhahahaa a răspuns:

@fantadelamaye rolling on the floor)

suuuper combinatie de cuvinte. ce rime laughing

| cioko19 a răspuns:

Pentru ce? Sa fi mai tare?thinking
Nu cred ca merita, daca esti inteligenta stii mereu ce sa zici.winking
Bafta.:*

| cotzobel a răspuns:

Dedicatie speciala, fara numar, fara numar laughing
Sa moara dusmanii mei,
azi nu mai am nici un leu,
i.am cheltuit pe toti cu ei,
si acum m.au lasat la greu.
laughing

| cîrne a răspuns:

"dusmanii mei n-are valoare", ca-mi pari manelista dupa gandire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cu pietrele aruncate de dusmanii mei imi construiesc o casa"sau ceva asemanator, Nichita Stanescu.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Sunt gata sa traiesc o alta viata...Sunt gata sa afisez tarfelor o alta fata.

Decat sa dau satisfactie celor care vor sa ma vada cazand, mai bine ma dobor singura si cad razand

"Barfeste`ma…si asa nu`ti suport fata… tu iti tocesti gura, eu imi traiesc viatalove struck

Si micuta si fitoasa sila zdremte le dau clasa, ca tine intr-o zi vad 10, stilul tau ma lasa rece, nu esti primul car incearca cu vrajeala sa ma faca, din grupul pustoaicelor, tu te`ai dat la sefa lor!winking ][rolling on the floorrolling on the floor) ce penala e asta][

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...winkingwinking:X:X

Mi-e dor de un dusman adevarat. Ma sufoca devotamentul falsilor prieteni

| innocentkid_5166 a răspuns:

1.Niciodata Plina De Mine Intotdeauna Satula De Voi!
2.Zambetul inocent de pe fata mea ...sterge zambetele false de pe fata multora...big grin
3. Fete, fete. avem una pentru frati si 1000 pentru zdrente tongue
4. Tu nu ai dreptul de a ma critica, ai dreptul doar de a ma admirabatting eyelashes
5.Degeaba te dai tu scump ca eu te stiu de cand erai la reducerewinking
6.Mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.
7. Ipocrizia este actualmente cea mai de pret "calitate" a omului!
dEutSa astea sunt luate de pe net dar altceva nu am gasit. sper ca ti-au fost folositoare.kiss u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luigii telefon 0730791732

| CopilulFaraNume a răspuns:

Mi-a fost si mie de folos intrebarea ta happy mz mult barbur0z si innocentkid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ti sorbesc privirea, i-ti spulber inima,... dar una-mi place sa fac sa-ti admir fata de invidioasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dusmani:"I-ti sorbesc privirea, i-ti spulber inima, ma bucur de zilele mele frumoase... daaaarrrr una-mi place sa fac sa-ti admir fata invidioasa..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e dor de un dusman adevarat. Ma sufoca devotamentul falsilor prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie texte.lasa-i curiosi, nu-i lasa sa afle ce se intampla cu tine.fi indiferenta.multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii originala!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt micuta si fitoasa...
si sunt devreme acasa...
sunt frumoasa atragatoare...
cand ma vezi fata ta are alta culoare...
din galbena ca galbenu stiuul...
se face alba ca albushul...
ma nvidiezi la maxim...
ca am un gagiu fantastic :*:*:*:*

(((((((((((nu e prea frumoasa dar acum am compus-o))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si micuta si fitoasa si la zdremte le dau clasa, ca tine intr-o zi vad 10, stilul tau ma lasa rece,nu esti primul care incearca,cu vrajeala sa ma faca,din grupul pustoaicelor, tu te-ai dat la sefa, hai ca o fac