| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un cont de farmerama de level mai mare pe care nu il mai folositi...

Răspuns Câştigător
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Baga idu meu dragosgaby98 ca iti dau de lvl 64 cu 100.000 gologani, tot luminisu deblocat, o gramada de copaci, tot parcu, vrejul magic deblocat. etc baga id si e a tau!

1 răspuns:
| emblem23 a răspuns:

Chiar nu are nimeni? ..sau macar unul mai mic dar sa aiba piata numarul 37... dau funda + vot

| xXxDragosHHHxXx a răspuns (pentru emblem23):

Baga idu meu dragosgaby98 ca iti dau de lvl 64 cu 100.000 gologani, tot luminisu deblocat, o gramada de copaci, tot parcu, vrejul magic deblocat. etc baga id si e a tau!