| andra4u a întrebat:

Vreau si eu un mesaj pe perete, pe FB, pentru o prietena, de ziua ei. Ceva mai special.Multumesc!

1 răspuns:
| JustRally a răspuns:

Draga prietena,
Pentru mine prietenia ta este sfanta si putine cuvinte m-ar putea ajuta sa exprim exact ce inseamna prezenta ta in viata mea. Nu pot dimensiona contributia ta pentru sufletul meu si pentru inima mea. Cum as putea sa pun pret pe sfaturile tale, pe prezenta ta oricand alaturi de mine, pe ajutorul tau neconditionat si atat de important?! Prietenia noastra este vesnica si in fiecare an voi fi aici sa iti garantez asta.
La multi ani!