| CmOnne a întrebat:

Vreau si eu un nume japonez pentru fete pentru facebook cat mai repede >:: funda

4 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Ayame:X singurul care`l stiu.si care e plin de amintiri in sufletselul meu.mi se pare din cate imi amintesc,k ins visatoare,oricum e un nume minunat, ce il poarta o persoana minunata din viata mea, care acum e departe.departe de sufletul meu dar atat de aproapesad.

| SLyM a răspuns:

Ahnakali / Aimi / Sayuri / Haruka / Misaki / Amaya etc.

funda?hee hee

| 123_6738 a răspuns:

Takishi de la Iubiri secrete laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ayumi (peace), Amaya (night rain), Akira (bright), Ai (love), Kotone (sound of harp), Hikari (light), Kaminari (lightning), Hana (flower), Hoshi (star), Ayame (Iris), Keiko (adored one), Midori (green), Mika (new moon), Sakura (cherry blossom), Usagi (moon), Rini (bunny), Yumi (beauty), Yuki (snow), Yukiko (child of snow), Tori (bird)