| amixu a întrebat:

Vreau si eu un percing in limba dar ai mei nu ma lasa vreau sa stiu daca se observa sau daca mi se umfla vreau sa aflu detalii de la cei care au sau au avut. multumesc

2 răspunsuri:
| mihaela0502 a răspuns:

Da, te doare, se vede cand vorbesti plus iti pierzi dictia la inceput. mai asteapta sa faci 18 ca sa nu ai concert! dupa aia nu mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare ca naiba! Se umfla la inceput putin, iti afecteaza dictia cum a zis si mihaela0502 + ca sunt sanse mari sa faci o infectie si e foarte aiurea daca ti se intampla asta.
Eu te sfatuiesc sa nu iti faci, nu prea te ajuta cu nimica.