| andrey_8401 a întrebat:

Vreau si eu un program cu care sa pot transform poze va rog funda:X

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

@JuLLiaN tu stii sa folosesti photoshopul de il recomanzi? Ai habar cu ce se mananca photoshopul? Eu in 12 ani de lucru cu photoshop nu cred ca am invatat 65 % din ce stie sa faca programul in sine! E foarte complex! Eu i-am oferit programe usoare ca sa aiba de unde alege! Nu este obligatoriu sa le descarce pe toate (7 programe) iar restul sunt site-uri online pentru orice incepator! Asa ca nu mai face afirmatii eronate si nu-ti mai da tu cu parerea! Si macar daca tot recomanzi Photoshop da si tu un link de download la el, ca doar este ieftin (costa 900 euro).

| ZEU93 a răspuns:

Photoshop,photoscape

| JuLLiaN a răspuns:

Depinde, eu zic sa nu te bagi in toate programele care ti le-a dat neluL, si eu pot sa iau de pe google 2000 de programe de modificat poze, dar nefolositoare.
Eu spuns sa incerci PhotoShop (asta este cel mai bun dar foarte complicat ), PhotoScape (asta il folosesc de foarte mult timp si este foarte bun, este incredibil ) iat Picasa 3 (pe asta il foloseste sora mea, este foarte bun, cu asta poti sa modifici absolut ce vrei si poti sa faci sa dispara cosurile de pe fata intr-o clipita.)
Depinde de care ai nevoie. sper ca ti-am fost de folos.
FUNDA "?

| MARIA_6909 a răspuns:

Fotoflexer.com e un site foarte bun pentru modificat poze. are de toate. e preferatul meu.

funda?smug