| Ade34 a întrebat:

Vreau si eu un raspuns sigur la intrebarea mea! mie imi apar fte ulte cosuri pe fata, piept si maini in zona d sus...nu stiu c sa le mai fac...as vrea sa stiu si eu dk zineritul isi face efectul si in cat timp isi face efectu! plsss ajutati-maaa ca`s disperaataacryingcrying(crying(cryingcrying

1 răspuns:
| BillyX a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar daca te aflii la pubertate lasale in pace ca o sa iti dispara intr-un final happy