| Antonies a întrebat:

Vreau și eu un sfat. Am dat la un liceu cu profil patrimoniu cultural (desen) si as vrea sa ma mut la alt liceu dar sincer imi e cam rusine. m-am obisnuit cu colegii de aici, sunt foarte de treaba si amuzanti si imi e rusine sa ma mut la alta clasa cu alti colegi (Chiar daca cunosc 3 de acolo, dintre care unul e varul meu). Voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

O sa te obisnuiesti, la inceput probabil iti va fi greu, pana te vei obisnuii cu persoanele din jur, dar sunt sigura ca dupa un timp iti vei face prieteni.

| aXy99 a răspuns:

Muta-te daca simti ca acolo iti e locul. Te vei obisnui cu colegii.