| amy_1224 a întrebat:

Vreau si eu un sfat! eu m-am certat cu un prieten si nu stiu daca sa mai ma impac cu el, tot timpu spune ca e frasu pe mess nu el, totu a inceput cand l-am intrebat daca a vb cu o fata si m-a intrebat dc etc si era nervos dupa si ne-am certat, azi l-am intrebat dc ma barfeste si nu era adevarat, mi-a spus de unde stii ca te-am barfit si i-am zis nu conteaza de unde stiu si pe la vreo 16 vroia sa ne impacam si i-am spus ca ma mai gandesc. as dori si eu un sfat (nu suntem iubiti nici nu am fost) va rog! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vorbeste cu el in realitate.Si repede, inainte sa va indepartati prea multwinking

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau.Si dupa incercati sa vorbiti deschishappy

mira
| mira a răspuns:

El nu si-a clarificat sentimentele.Relatia asta a voastra este obositoare, sacaitoare chiar.Probabil ca nu exista iubire.

| amy_1224 explică:

Mira noi doi nu suntem iubiti suntem doar amici

| amy_1224 explică:

Deci?