| amy_1224 a întrebat:

Vreau si eu un sfat! eu m-am certat cu un prieten si nu stiu daca sa mai ma impac cu el, tot timpu spune ca e frasu pe mess nu el, totu a inceput cand l-am intrebat daca a vb cu o fata si m-a intrebat dc etc si era nervos dupa si ne-am certat, azi l-am intrebat dc ma barfeste si nu era adevarat, mi-a spus de unde stii ca te-am barfit si i-am zis nu conteaza de unde stiu, eram supy pe el din cauza ce i-a facut unei prietene + asta si pe la vreo 4 vroia sa ne impacam si i-am spus ca ma mai gandesc. as dori si eu un sfat (nu suntem iubiti nici nu am fost) va rog! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa iei in calcul motivul pentru care v-ati certat, daca a fost dintr-un motiv serios sau dintr-o copilarie, mai apoi conteaza de cand sunteti prieteni si cat de mult conteaza pentru voi aceasta prietenie care va leaga. Poti foarte usor sa pierzi un prieten, mai greu e sa gasesti unul.

1 răspuns:
| amy_1224 explică:

Ms alina! amandoi avem 13 ani si suntem cls aVIa din cauza ca i-am spus ca ma barfit in sensul ca spune tot, la toate,, surorile'' lui nu sunt chiar surori, ce vb cu el si mie nu-mi convine. Si nu stiu ce sa fac