| Nikoleta_1433 a întrebat:

Vreau si eu un sfat...il iubesc dar el nu stiu ...sa mai fiu cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| alexandra2494 a răspuns:

Daca nu te iubeste nu are rost sa stai cu el, pentru ca tu pe parcurs il vei iubi din ce in ce mai mult si dupa tu vei avea de suferit...

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Pai. da happy
O sa te iubeasca si el cu timpu daca nu-l sufoci asa de mult si nu`i zici mereu ca il iubesti, trebuie sa-i fi mereu aproape, sa vorbesetei cu el, sa fii mereu langa el sa-l ajuti si sa-l asculti, sa-i sti toate problemele, tot ce`i place si ce`i displace... Cand el va avea o persoana apropiata alaturi mult timp isi va da seama cat de mult tine la ea si o va iubi enorm happy. Dar trebuie sa ai rabdare :d

Bafta :*

| p1nk a răspuns:

Daca simti ca nu-ti raspunde la sentimente nu are rost sa continui relatia.De baieti o sa te tot intalnesti.