| Mady14ian a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot downloda un program simplu de folosit... nu vreau cine stie ce efecte speciale, vreau doar niste poze care se deruleaza pe o coloana sonora, sa se desfasoare dragut, va rog frumos, daca vreti sa imi spuneti ceva confidential idiul meu e madutza.coolkid...

3 răspunsuri:
| sisoloco a răspuns:

Http://picasa.google.com/ eu cu picasa fac videoclipuri(poze care deruleaza pe o imagine)... funda?

| roby096 a răspuns:

Iti recomand windows movie maker, e foarte usor de folosit si il ai deja instalat in windows. Trebuie doar sa cauti in meniul "start" iar apoi iti importi ce poze vrei, o melodie si le pui pe banda

| Mady14ian explică:

Unul in afara de picasa pentru sa il am... dar e ffff slabutz, si movie maker, trebuie sa te strofoci sa il salvezi