| motorx98 a întrebat:

Vreau si sa am si eu cu cine sa discut, vreau sa am si eu prieteni care sa ma inteleaga cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Te ascult, lasa-mi mesaj si putem discuta ce problema aiwinking

| TamasTyphoon a răspuns:

Incearca sa iesi mai mult din casa in primul rand si sa incerci sa conversezi cu cei de varsta ta..cauta lucruri in comun. bafta:X

| robertuzumaki1999 a răspuns:

Daca chiar vrei sa vorbesti cu cineva care sa te inteleaga cred ca te pot ajuta eu big grin adresa mea de mess este robertuzumaki1999 contacteaza-ma

| LadyXable a răspuns:

Colegii.thinking

| FullGaming a răspuns:

Parintii sunt cei mai buni prieteni :d numai iei pot sa te inceleaga cand ai o problema big grin