| cristinaclaudia98 a întrebat:

Vreau status de mess ff frumoae de dor plisss

Răspuns Câştigător
| JustMe4ever a răspuns:

Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel, pentru ca o parte din mine e la ea/el, dar el/ea nicaieri…

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit…

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…

O secunda as vrea sa te privesc, sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns

Am trait cele mai frumoase clipe alaturi de tine, dar acum ca ai plecat, sunt atat de singuratic incat nu pot sa fac mai nimic! Nu mai rezist fara tine, te iubesc!

Doua cuvinte cunosc in lume: Iubire si dor, amandoua fiind legate de tine!

Cateodata, m-apuca nostalgia. Fumez cate-o tigara, incepe melancolia. si-mi pare rau c-am fost un nesimtit, si de-ale tale sentimente nu mi-a pasat, acum m-am schimbat ( nu doar la pat smug )!

sai Funda?batting eyelashes