| PetronelaBurlacu a întrebat:

Vreau status foarte fitoase fundiza!

2 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

oricât ati încerca. voi nu sunteti ca mine! eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine
• ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X
• fetele. incercatsi si va controlatsi. chiar numai pe mine ma invidiatsi? :O
• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI!
• stiu ca vreti sa fitsi ca mine, dar gelozia voastra? zãu cã nu tine [-x
• îtsi dai prea multă importantsă, când, de fapt, esti doar o zdreamtsă!
• nu o să mă supăr pe tine. n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine
• sunt mult prea dulce ca să fiu light.
• nu vă mai consumatsi. la nivelul meu, tot nu vă ridicatsi!
• Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază...Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă!
• Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa`
• fetele cumintsi ca mine scuipa `. fetele rele ca voi, inghit
• Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
• diferenta dintre mine si tine? eu n-am sange de tarfa-n vine!
• geloaselor, fitoaselor. prea putin imi pasa! :O vorbiti-ma cat vreti, barfele voastre imi dau importantsa!

| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/ sper sa gasesti c vr tu:*