| JustMe_8472 a întrebat:

Vreau statusuri care sa fie despre iubire plssss. Funda

Răspuns Câştigător
| Und1spu73d a răspuns:

Sentimentele nu pot fii puse pe balanta, nu ne poate desparti nicio distanta, suntem suflete pereche mereu in zbor, am nevoie de tine, ingerul meu pazitor...

3 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Http://iubirefaralogica.blogspot.com dupa bancurii sunt status`uri;)

| MercuryXT a răspuns:

Pai sa imi zici daca iti plac Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? Hmmmm si Deabia astept sa ma trezesc… sa pot visa cu adevarat: X!

| JustMe_8472 explică:

Sa te mai iubesc, sa nu te mai iubesc:chiar nu mai vreau sa te iubesc dar asta spun eu, dar inima mea nu ma va ierta niciodata, dar chiar nu mai pot suporta tensiunea