| DennySa660 a întrebat:

Vreau statusuri despre viata de zi cu zi a unei adolescente. fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Love4ev3r a răspuns:

1.-Eltongueroasto!-Eatonguerostule!-El:Tiam zis eu ca suntem perechea potrivita 2.Sunt o adevarata finete..pacat ca sunt invidiata de multe zdrente 3. Nu mai suntem impreuna, stiu dar asta nu inseamna ca am incetat sa iubesc tot ce are legatura cu tine 4.Toata lumea imi spune 'Lasa-l! Nu e de tine!' plec capul si le spun :'Il iubesc mai mult decat pe mine' 5. Da..sunt puţin cam indecisă. Poate nu ştiu ce vreau să fac pe viitor, poate nu ştiu cu ce să mă îmbrac mâine, dar un lucru îl ştiu sigur pe Tine te vreau lângă mine! 6. ♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea • 7." Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti? Dar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC!" 8. Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… 9. Iubesc sa te vad gelos♥! 10. Puteti sa ziceti tot ce vreti, despre cine vreti, dar totul pana la EL! ♥ 11.Insemni totul pentru mine. 12.Cu perna in brate.te aStept SuSpinind..Si Stiu ca imi lipSesti mai mult ca oricind..aS da orce ca Sa vii miaS da Sufletul Sa Stii..Nu mai pot continua fara tine viata meaa..Numai este cum eraa...numai Simt iubirea ta ..Nu ma laSa intoarcete in viata meaa..Ca miai fringe inima ..Nu Spulbera iubirea mea. 13. Uneori, ne dăm seama prea târziu că oamenii pe care încercăm să îi facem fericiţi..Sunt fericiţi şi fără noi! 14. "*Míé föárté dÖr de tYnée. P.S : Sunt de dragoste, totusi cred ca asta e din viata unei adolescente. Funda?!?

1 răspuns: