| VisSs a întrebat:

Vreau un id nou da n'am idei.ma ajutati?
Ma cheama Alice.

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Alice.dudaa96 (anul nasterii tale)
alice.inwonderland12
alice. purple96 (culoarea ta preferata in engleza, anul nasterii tale)
alice_baii
alice.is.here
chemical. love
alice.love.he

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Am vazut o combinatie foarte intresanta cu numele tau:Alice Andra.Pronuntate impreuna suna foarte armonios.Dar poate ca cea mai interesanta propunere ar fi sa sugerezi in Id ca esti (d)in Tara Minunilor...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Alice_girl_2011

| VisSs explică:

@April : Deja am un id cu alice in tara minunilor laughing

| RoseMaria a răspuns:

Iepurashaalice

| S23404 a răspuns:

Cati ani ai? parerea mea este ca cel mai potrivit id este cu numele si prenumele tau...gen nume.prenume.iti va fi util si in viitor