| Ivan_Ioana_2000 a întrebat:

Vreau un iubit :/ dar nu stiu cum sa imi fac unul pentru ca sunt mai timida..Idei? dau funda :3

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Tot ce trebuie sa tii minte este ca dragostea nu vine la comanda.Nu poti pur si simplu sa iti doresti un iubit, iar acesta sa apara ca prin minune.Cand va sosi timpul, toate vor fi bune si frumoase.
Tu trebuie sa stii ca esti perfecta asa cum esti, esti frumoasa si speciala, iar un baiat special va observa asta.Si iti va iubi timiditatea, te va aprecia.
Nu fi suparata, sau geloasa, pentru ca sunt n mii de fete care au prieteni, pentru ca ele sunt ceva de genul: "Hai sa fim impreuna."iar dupa cateva zile se despart.Nu sunt cu adevarat fericite.
Sper sa intelegi cate ceva.O seara frumoasa! happy

| Kroms a răspuns:

Caută pe olx