| Pixxie00 a întrebat:

VREAU un iubit! Si nu stiu ce sa mai fac ca sa am si eu unul. Ideea e ca prietena mea cea mai buna are unul acum care e foarte urat dar totusi e fericita cu el. Si eu vreau unul. Nu pot spune ca sunt urata si ca nu m-a placut niciodata nici un baiat, am avut multi iubiti dar acum nu-mi mai place nici un baiat (de la scoala, pentru ca vreau unul la scoala) si cei 2 care ma plac nu-i plac. De fapt pana acum nu imi place nici un baiat dar nu m-ar deranja sa fiu cu unul care nu e ciudat si urat pentru ca daca stau cu unul sigur o sa incep sa il plac. Ce sa fac ca sa atrag mai multi baieti? cand incerc imi iese dar acum nu stiu ce sa fac

20 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te dezbraci. (Nu stau să scriu un răspuns enorm ca alții deoarece nu are rost). Te asigur că așa atragi foarte mulți băieți.

| daassh a răspuns:

Un singur raspuns, trateaza-l ca atare!
PROSTITUEAZA-TE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput am privit cu groaza intrebarea ta, cautam un raspuns si o explicatie pentru ceea ce citeam si nu puteam gasi una. Apoi am inteles, m-a cuprins teama, dand click pe profilul tau, asteptam sa se incarce pagina. Imi doream sa nu fie adevarat, dar inevitabilul se intampla. Asa cum credeam: esti nascuta in '99. Ai 13 ani si esti obsedata de baieti. Habar nu ai ce e dragostea, cand vei afla vrei sa ai la activ 100 de relatii deja fumate. Poate, vei castiga ceva experienta in ai intelege pe baieti, poate. Dar in rest? Cum ramane cu lucrurile cu adevarat importante in viata? Nu conteaza, vei avea timp pentru ele, nu? Acum trebuie sa te simti in centrul atentiei, sa fi "iubita" de niste copii. SUNTETI COPII! Terminati cu porcariile astea. Copilaria chiar s-a transformat in grandomanie si fite.
Tu te auzi?! "Vreau un iubit!" suna a "Vreau jucaria aia!", esti un copil, nu vezi ca inca vorbesti ca unul?
Si cum adica ai incepe sa-l placi? Intri intr-o relatie presupunand ca vei avea canda sentimente?
Ok, nu-s pocaita. E in regula ca la varsta asta sa incepi sa simti o oarecare atractie pentru cineva si poate chiar sa iesi cu el. Dar nu "am 13 ani si am avut deja multi iubiti, uitati-va la mine, sunt un plod emancipat pentru care viata nu mai are secrete! Am avut primul sarut la 10 ani parca, nu-mi aduc aminte sigur! Mi-e sila de generatia asta! Si de-a mea, si a mea e tampita. Toata lumea s-a tampit de vreo 10 ani incoace. Ar trebui sa va scoata nenorocitele alea de seriale Disney si restul porcariilor la care va uitati! Lasa-ma sa ghicesc parintii tai deja ti-au luat, sau urmeaza sa-ti ia cea mai smechera chestie(telefon, tableta, geaca de piele, etc) de pe piata.
Nici nu mai stiu pe cine sa dau vina pentru toata catastrofa asta!

| thpop a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt din aceeasi generatie cu respectiva si totusi gandesc exact ca tine. Sunt satula de colegele mele care trebuie sa imi faca in ciuda ca ele au iubit deja. Si ce daca? De ce sa sufar la o varsta frageda? Toate lucrurile trebuie facute treptat si cu cap!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu stiu pe cine sa dau vina pentru frustrarea ta...

| MilkaGurlRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau dreptate, dar e cam urat faptul ca ai formulat... Nu stiu, ca ai spus "nu sunt pocaita", in cazul in care te refereai la religia penticostala. Nici eu nu sunt, dar in momentul in care ai aratat cum ca "dezvolti" (nu stiu cum sa zic) aceasta prejudecata nu mai stiu ce sa cred... In fine, toti avem de invatat.

| MilkaGurlRo a răspuns (pentru thpop):

Doamne... Sa suferi din cauza faptului ca nu ai iubit la 13 ani? Pe tine (scuza.ma ca zic) si respectiva inca va sterg mamele voastre la fundulet su suferiti dragele de voi pentru ca nu aveti iubit?‍♀️

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

In ce oras stai? sau unde ai sta tu comuna, sat etc. Eu in Galati big grin

| DianaCernisov2000 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Si eu stau in Galati! Cati ani ai?

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru DianaCernisov2000):

| DianaCernisov2000 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

In ce cartier stai?

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru DianaCernisov2000):

Nu stiu cine drk a intrat in contul meu si a raspuns la intrebarea aceasta, dar de curiozitate de ce ma intrebi unde stau?

| Loreen777 a răspuns:

Si eu mi-as dori unul...Dar asta-i viata, totul se intampla la timpul lui. Poate ne grabim prea tare sa crestem...

| Broasca_Matei_Ciprian_1987 a răspuns (pentru Loreen777):

Ma ofer eu daca vrei ca si eu caut o persoana potrivita, astept raspunsul tau, sunt din Bucuresti

| Broasca_Matei_Ciprian_1987 a răspuns:

Buna ma ofer eu daca vrei sa vorbim astept un mesaj de la tine

| MilkaGurlRo a răspuns:

Pai daca esti tot pe "Nu sunt urata, ma plac 2 baieti dar sunt urati, vreau un iubit ca prietena mea are unul" etc crede.ma ca tot ce o sa reusesti o sa fie sa se bata joc de tine. Si alta chestie, baietii nu sunt obiecte. Au si ei sentimente si e chiar cringe sa zici ca vrei un iubit pentru ca prietena ta are unul, adica tu auzi ce spui? Oricum, tot ce trebuie sa faci este sa mai lucrezi putin la capusor.

| NuUitaDeMine a răspuns:

Se vede ca esti disperata frate... Pune anunt pe Mercador si gasesti un vanzator!

| SebastianRTX a răspuns:

Pot sa fiu eu iubitul tau

| Andreea_Ghita_1996 a răspuns:

FATO! traieste-ti copilaria ca nu mai vine inapoi, lasa ca ai destul timp de baieti si alte chesti nu stiu daca imi vei asculta raspunsul dar copilaria nu se mai intoarce niciodata stai siti pierzi timpul pe calculator in loc sa te joci afara cu mingea etc ....cand o sa fi adult o sa-ti para rau ca nu ai profitat de copilarie ata timp cat o aveai voi credeti ca daca ai 12 13 14 15 ani nu mai esti copil ba da mai esti copil pana la 18 ani ce sa faci tu cu iubit? iti ardee tie acuma sa ai tu iubit eu am 12 ani si tu ai 13 ce Doamne vreti iubiti la ani astia? Dumnezeu va facut sa iubiti sa fiti copii sa aveti copii la randul vostru etc dar nu la ani astia fetito!
Pfff sa atragi baieti. imi inchipui ce-ai in cap daca vrei iubiti de la ani astia Doamne fereste!

| Grigore91 a răspuns:

Dacă vrei hai sa ne cunoaștem watap 0764080180