| x2gk9r a întrebat:

Vreau un sfat…sunt baiat
O prietena din clasa a profitat dupa mine in ultimul hal ma facea in ultimul hal si o tot stateam cu ea ca nu o bagam in seama dar cu timpul a inceput sa fie mai rau si am ales sa inchei prietenia cu ea…Doar ca colegii tot imi spun ca am fost cainele ei in lesa, ca ma facea bulan, in toate felurile..etc
nu stiu ce sa fac..si am incercat de multe ori sa vorbesc frumos cu ea nu se poate
va rog din suflet sfaturi

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"O prietena... am ales sa inchei prietenia cu ea...va rog din suflet sfaturi"

n-ai ce sfaturi să ceri, ai lăsat-o (baltă) și gata. Case-closed!