| Briosicaaa a întrebat:

Vreau un sfat. Sunt cu un tip de putin timp. Pe mess nu prea vorbim mare chestie. Fata in fata radem, glumim...
Inseamna ceva chestia asta?
Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Jesss a răspuns:

De fapt, eu cred ca este o chestie foarte frumoasa. Inseamna ca nu va simtiti bine si in largul vostru in spatele computerelor si este normal sa fie asa, evident, te intelegi mai bine cu partenerul cand ii poti studia gesturile si te poti bucura de rasul sau pe viu, nu numai prin niste iconite stupide. Este dovada ca nu te poti "indragosti" pe net si ca o relatie nu poate rezista fara o baza solida facuta de "afara".

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e mai bine sa nu epuizati subiectele de discutie pe mess, pentru ca atunci cand va intalniti, nu mai aveti despre ce vorbioh go on.
Cum a spus si budbundy, aveti o relatie normala, nu VIRTUALA laughing

| rutanklan a răspuns:

DA. Inseamna ca aveti o relatie normala. ADica asa cum era mai demult happy. Deja a inceput sa ne sperie normalul laughing.

| sweetcassie a răspuns:

Asa e la inceput..cu timpul o sa va destindeti si o sa va obisnuiti unul cu altul, o sa aveti mai multe de vorbit. o sa vezi :*