| G3any a întrebat:

Vreau un site de unde imi pot comanda un piercing cu magnet pls...

3 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

laughing pai piercinguri de magnet se pot comanda la un salon de tatuaje da sti ce e mai bine fa-ti un tatuaj.si du-te daca vrei si punetzi dala adevaratul sau cumparati de la magazin de accesorii eu de acolo mi-am luat icearca in moll plzzzzz funddaaaaa:X:X:X:X:X plz

| Andreea_2177 a răspuns:

La www.getwild.ro trebuie sa gasesti

| gabby77 a răspuns:

Eu mi-am luat unul de la un magazin din Buzau si sa stii ca nu are magnetul atat de mare incat da iti treaca prin buza. Poti sa il pui numai in limba.