| Bbya a întrebat:

Vreau un status sa vada ca il iubesc dar in acelash` timp nici nu o sa ma las calcata in picioare de el happy. Va rog puppy dog eyesfunda

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Dragostea este sentimentul cel mai puternic, dar si mai egal setiment...

3 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

Uite mai multe. alegii tu care iti placwinking

Si tu poti fi ranit de`o fata.Nu uita ca si baietii plang cateodata

Iubitule hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar respect si dragoste

Imi gasesti atatea defecte, ma critici mereu.de parca ma intereseaza.retine sunt printesa iubitului meu si e tot ce conteaza!winking

CA esti vagabont o stiu foarte bine. dar tu vagabontule ma iubesti doar pe mine :X"

. Nuu mai e ea, fata ce tacea! Astazi iti spun pa! Ieri poate`mi pasa thinking

Te Las Sa Pleciwinking Nu Te Mai Pot Retine... Dar Ai Sa Vezi K N`ai Sa Uiti De Mine.Am Un Martor.si-acela E D`zeu. El Iti v-a Spune Kat te-am Iubit euwinking

De azi iti spun pa'pa! Ramai scumpule cu ea!

Poate ca ne e greu la amandoi happy. dar cineva acolo sus ne iubeste si te va aduce inapoi happy

. pffhee hee! Eu nu vREau satZI PRomit nimic. Dar ganDEstete putinhee hee! DAKA nu te am PE tine n'am nimichee hee!:X

| OXxana a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

sper ca imi dai funda

| ellayoyoyo a răspuns:

Uite, am o idee:iubitului meu i-au crescut cornite de cand sunt cu el, dar vreau sa stie ca eu ma pricep foarte bine la manichiura si pedichiura, asa ca o sa i le pilesc ca nu cumva sa intre cu capul intr'un copak.pentru ca el stie cat de mult il iubesc!