| 5SOS a întrebat:

Vreau un telefon nou.Ce-mi recomandati? Unul bun care sa tina.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| S2898 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 mini si mi se pare destul de bun. Dar ai grija ca atunci cand ti-l cumperi sa iti iei si o folie protectoare (mie mi s-a spart ecranul fiindca n-am avut). Funda? happy

| thewomaninwhite a răspuns:

Nokia x3-02 este touch and type si sigur te va tine mult

| Nostradamus1992 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3! e super bun, adica e bestial! ti-l recomand cu cea mai mare placere. cand mi l-am luat, mi-am cumparat si vreo 6 carcase la el!laughing)

| DiamantulAuriu a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy ace nu este chiar scump si este si bun