| PiticBaa a întrebat:

Vreauu si eu amikii prietenii cu cree ma pot intelegee nu totii prefacutii care se cred prieteni. Caree vreti sa ne imprietenim ca amici prieteni

3 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru, sunt prea multi prieteni falsi, si nesiguranta asta ma enerveaza. Exista atati asa zisi prieteni profitori, sunt satula pana peste cap.
Mi-ar placea sa devenim amici, ador sa-mi fac prieteni noi si ma implic mult in asemenea relati, asa ca uneori oameni ma invart pe degete, mai ales ca eu sunt cam timida. Momentan messu meu e cam defect, asa ca mi-ar placea sa vorbim prin mesaje love struck

| JayKlein1 a răspuns:

Si eu cred acelasi lucru....sunt multi care vb cu tine doar din interes si chiar nu imi place asta.Am avut un pr care ma folosea ca sa ii fac lipeala cu cea mai buna pr a mea rolling on the floor))) deci mi-am dat seama de asta pentru ca atunci cand ne uitam la un film sau altceva tot incepea sa vorbeasca despre ea si blah blah ma durea capul rolling on the floor poate ca putem sa fim amiciwinking

| deea009 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucrustraight face... uite id meu : g.deea14 love struck