| Maddie_2131 a întrebat:

Vreauu si eu status`uri genialee plisss...artistice mai multhappy

Răspuns Câştigător
| Ceva ciudat. a răspuns:

Nu arunca nicio vorba'n vant.
Traieste intens fiecare cuvant.

Abia astept sa ma trezesc. Sa pot visa cu adevarat.

Stinge luminile, sa mergem la risc...Admirand peisajul nocturn, fals si trist... Ce vis.

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr'o tigara.

Ce? Nu ti'am spus? Astea cuminti s'au dus.

[Sii nu mai stiulaughing].
Sper ca te'am ajutat.
Paa>big grin

6 răspunsuri:
| Maddie_2131 explică:

Gen astaa : Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta toamnaa asta:X

| Bubbles a răspuns:

Mesaj pentru Rai: trimite-ti o ambulanta, ingerul care mi l-ati dat nu face fata!

| Maya. a răspuns:

Geniile sa fie si artisti? Mai rarlaughing

Nu stiu, nu sunt geniu, dar lucrez la astahappy

Succes si vezi ca ceri prea mult[joke]!

| Roxy a răspuns:

Cu schizofrenia nu esti niciodata singurabig grin
Plicurile si timbrele care nu se lipesc cand le umezesti tu, se vor lipi de alte lucruri, cand nu vrei tu.

Ideea este sa mori tanar, dar cat mai tarziu posibil.

Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.

Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

E ceva in neregula daca ai intotdeauna dreptate.

Oamenii vor crede orice daca le-o soptesti la ureche.

Cine rade la urma, gandeste mai incet.

Un adult este un copil deteriorat.

happy
Mie astea mi-au venit in minte acumbig grin

| Nirvana a răspuns:

Nu de moarte ma cutremur, ci de vesnicia ei
Primul om care a preferat sa arunce cu piatra in loc sa injure poate fi considerat inventatorul civilizatiei.

| Woofy a răspuns:

Bunahappy
1.Zambesc si gata. de azi sunt alta
2.Erai pe primul loc niciodata sa nu uiti ca pentru tine am renuntat la multe si la multi.
3. Urc scarile, ma bate un gand sa raman pe loc sa fumez.Nu.Descui usa si ma trantesc in pat. Mi`e greu.Adorm plangandsad
4.Am tinul la tine prea mult ca sa imi spui ca tu de fapt ti la altele
5.As fi vrut sa fie.mai mult decat o cerere de prietenie
6. Daca mor, hai vi cu mine:X?
7.Nu uita ce ti-am zis odata."Nu o sa mai poti iubi o alta fata"
8.Am trecut prin foc inca odata, Ca sa ajung acum sa merg pe apa.
9.Nu stiam ca o sa ma uiti.Acum nici nu ma mai saluti, dar n`am nevoie de salutul tau.Defapt,tu asa ai fost mereu
10. Cel mai dureros mod de a iti fi dor de cineva este sa stai chiar langa el stiind ca nu il poti avea

Scz ca sunt mai triste dar astea imi plac cel mai multhee hee
Pwp:*