| vulturas a întrebat:

Vrei sa ajuti un baiat fara parinti? Acum 2 zile un coleg de al meu a avut un deces in familie, tatal lui a murit iar el a ramas si fara mama pentru ca pariti sunt despartiti sm costa 0, 05 euro fiecare da cat poate pana acum in acest cont bancar am starns 30 de euro poti ajuta si tu.Multumesc anticipat.
Trimite doar: BIG 3304678
la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 3304678
Bucurate ca ai putut ajuta un biet baiatwinking

2 răspunsuri:
| vulturas explică:

Stiu noi colegi suntm alaturi de el si culmea ca el se scoala la 6 dimineata sa ingrijeasca de bunica lui care nu poate merge, de aceea incerc sa starng putin cate putin sa il ajutam, cu 30 de euro care sau strans nu face mare lucrucrying

| addapaupsiktau a răspuns:

Am ramas impresionata crying imi pare extraordinar de rau condoleante