| vulturas a întrebat:

Vrei sa ajuti un baiat fara parinti? Acum 2 zile un coleg de al meu a avut un deces in familie, tatal lui a murit iar el a ramas si fara mama pentru ca pariti sunt despartiti sm costa 0, 05 euro fiecare da cat poate pana acum in acest cont bancar am starns 30 de euro poti ajuta si tu.Multumesc anticipat.

Trimite doar: BIG 3304678

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 3304678

Bucurate ca ai putut ajuta un biet baiat.
si pe langa este un geniu in chimie si fizica ar putea avea un viitor frumos doar cu ajutorul nostru.

1 răspuns:
| DoarEu_2185 a răspuns:

Da,Bafta