| deadea23 a întrebat:

Vrei sa vezi poze artistice incredibile?
La sectiunea "Arta fotografiei" http://copyrightdea.wordpress.com/

4 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Nu ai pus nici un nume a celor care au facut pozele respective.
Nu este normal sa te folosesti de munca altuia (fara sa ceri permisiunea) in scopuri personale. este impotriva drepturilor de autor.

| deadea23 explică:

Is de pe net. rolling eyes vai mare-i gradina domnului!

| Troll a răspuns:

Is pe net pentru ca autorii lor le pun pe net. Asta nu inseama ca ai voie sa le iei si sa le folosesti in scopuri personale.

| deadea23 explică:

Si care-i problema ta? Crezi ca sunt singura persoana care ia de pe net poze si si le pune pe blog sau la avatar? Nu stiu cine va credeti luandu-va de alte persoane. Superiori? Un sfat: Mai bine nu! happy