| BloO a întrebat:

Vreo cateva zile m`am certat cu majoritatea cartierului si s`a zicem ca s`au mai linistit. Iar uni baieti au inceput s`a scoata vorbe despre mine si cateodata cand m`a intalnesc cu ei m`ai fac misto pe seama mea.Deci vreau si eu s`a stiu cum s`a nu dau atentie. Si cum sa`mi dau seama cand cineva imi e prieten sau nu? Dau fundita la cele mai amanuntite raspunsurilove struck

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Trateaza-i cu indiferenta pe prieteni falsi ...Cum iti dai seama daca cineva ti-e prieten...pai prietenul adevarat iti este aproape mereu, dka u plangi si el plange daca u razi si el rade, iti este la bine si la rau alaturi. Si ca vezi daca nu iti este prieten trebuie sa il cunosti mai bine, ca nu se stie ce se poate ascunde dupa (fata lui) bafta (la prieteni adevarati)

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Daca tu te vei comporta cu cei pe care ii crezi prieteni ca si cu niste adevarati prieteni atunci vei ajunge sa intelegi ce inseamna cu adevarat prietenia!
Inainte de toate, insa, trebuie sa dai un sens prieteniei, s-o intelegi!
Eu iti doresc succes si prieteni adevarati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand limba si literatura romana si gramatica de cl a Va studiaza si dupa aia scrii pe blog... blondoooooo!
\