| brutmunt a întrebat:

Vreti sa facem niste joculete? daca da at eu va pun ceva intrebari si daca unul dintre voi raspunde primul cu acelasi lucruri care imi plac mie atunci primeste funda.Deci tenisi sau adidasi, rock sau rap, moster sau hell, lala band sau merci band, zack sau cody, S2 sau Iphone 4S, facebook sau hi5. Acestea sunt intrebarile succces

8 răspunsuri:
| Innocentgirllove a răspuns:

Buna!
tenisi
rap
hell
lalaband
zack
iphone 4s
facebook
Apropo aceasta intrebare nu are legatura cu categoria Adolescenti!
Pa, pa!

| Diutza18 a răspuns:

Tenesi, rock, hell, merci band, zack, iphone 45, facebook...big grin

| AoiTori a răspuns:

Adidasi, rock, moster, merci band, zack, iphone 4s, facebook ^_^'

| Bubuletu a răspuns:

Mie imi plac aceleași lucruri care îți plac si tie! Funda?big grin
Bine... tenisi, rap, monster, la la band, zach, i phone 4s, facebook.

| Nayuky a răspuns:

Saluthappyhappy
tenisi, rock, monster, lalaband, zack, S2, hi5

| AsianGirl a răspuns:

Tenisi, rock, hell, lala band, zack, iphone, facebook

| brutmunt explică:

IMI pare rau dar nici unul dintre voi nu a ales acelasi vaiante ca si ale mele daca vreti puteti comenta de mai multe ori mult succes.

| Scripcaru_Valeria_1996 a răspuns:

Tenisi,rap,monster,lala band, cody, iphone4s,facebook