| JeAdina a întrebat:

Vreti sa inceapa scoala? happy

16 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, clar! M-am plictisit de toată banalitatea din timpul verii!

Răspuns utilizator avertizat
| ImHereForYou a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Mie personal imi place la scl foarte mooooooolt!

| Adredemesconf a răspuns:

Hey!
Pai abia astept si nu prea.Partile bune:
Imi place foarte mult sentimentul ala pe care il am atunci cand se aude soneria(mai ales dupa ora de chimie/mate/romana/fizica), imi place foarte mult sa-mi vad colegii, si profii, sa vad daca mai vine vreun coleg nou, sa-mi cunosc noii profi(o sa am 2-3 profi noi).
Imi place si ca eu invat la etajul 2 si vizavi de scoala este o casa in constructie, si intr-o pauza un coleg a inceput sa rada si ne-am adunat toti acolo si am vazut un muncitor care se schimba si avea chiloti rosiilaughing (ce am mai ras!laughing ).Mi-e dor sa-mi copii temele de la altii, si la randul meu sa mai dau la copiat atunci cand stiuhee hee.Mie dor si de sentimentul ala cand mai este o ora si ai scapaaat! laughing.
Partile rele:
Anul asta insa o sa am mai multe ore straight face.O sa am si o materie noua: latina.O sa dau o gramada de teze si teste+testarile nationale de la sfarsitul anului(am trecut a 8-a).O sa am o tona de teme.
Parca as vrea sa inceapa scoala, sa mergem o saptamana la scoala si apoi sa ne continuam restul vacantei de vara laughing.
O zi frumoasa!

| Kristtine a răspuns:

Pai da pentru ca imi e dor de colegi si nu pentru ca iar ma voi plictisi.

| xCatastrophe a răspuns:

Pe de o parte da ca ma plictisesc acasa pe de o parte nu fiind ca am de invat.

| Acadeeeaa a răspuns:

Daaa, pentru ca intru clasa a9alove struck bobocelll.
Tu?

| 亚历山 a răspuns:

DA vreau sa inceapa scoala sa ma iau de boboci (clasa 9) laughinglaughing apropo eu sunt a 11happy

| JeAdina explică:

Ooo eu sunt micuta trec clasa a 6`a si sincer mi`e dor de colegi si m`am saturatde plictiseala din vacanta sad ca n-am mai mers nciiunde [ doar la cheile nerei unde mi-am pierdut timpul numai ozi. pff] si pe de o parte cand ma gadesc la teme... crying

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Vreau, pentru ca intru la liceu si totul o sa fie nou. O sa fie ca si cum o iau de la capat. Colegi noi, profesori noi. Sunt curioasa sa vad ce va fi.
Tu?

| ombladon a răspuns:

Pfff o urasc nu imi place deloc!

| chocolate_1698 a răspuns:

Si da si nu. Da pentru ca ma voi intalni zilnic cu prietenii si nu pentru ca detest temele.

| 2PacalypseNow a răspuns:

Hell no!

| CatalinaM a răspuns:

Daca aveam temele terminate da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nooooooooooooostraight face

| Dinu_4691 a răspuns:

NUU urasc scola