| eu_3300 a întrebat:

Vreu sa ma apuc sa joc la pariuri, ce ar trebui sa stiu in principal... si cum ar trebui sa joc cate meciuri ce cote, vreau sa joc ceva mai sigur adica pun 5 lei si iau 15 dar stiu ca ii iau (ma rog mai multe sanse) decat sa pun 5 si sa iau 100 (sanse 20 %) mersi astept sugestiitongue

3 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

laughing) daca pornesti de la premisa ca daca pariezi, castigi clar poti sa te lasi de pe acum de acest sport.
Ca sa castigi trebuie sa joci, iar ca sa poti juca trebuie sa ai un pic de minte si de noroc. urmareste meciurile, vezi rezultatele ultimelor 20 de partide si fa o probabilitate dar tine cont si de starea echipei, meciul ca valoare si alte conditii.
Un sfat nu te apuca de pariuri ca e un sport care creaza dependenta si care trebuie sa cheltui o suma imensa de bani (mai mult pierzi decat castigi).
bafta

| klary a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa stii nimic. Pariurile sunt genul de "sport" care da dependenta, asa ca mai bine te tii deoparte.

| anaid a răspuns:

Singurul lucru pe care trebuie sa il stii este ca jocurile de noroc precum si pariurile dau dependentahappy
Multi oameni au ajuns la ruina si au ajuns chiar sa se sinucida datorita lorhappy