| ViVi a întrebat:

Vroiam sa va intreb thinking ca nu mai stiu nimica cu scoala asta se mai da teze unice? sau s-a schimbat ceva? :
plizzz ajutor

Răspuns Câştigător
| cery a răspuns:

Baga id meu c3ry_crazy si iti zic eu totul
am o ruda care e la mister si iti zic euwinking

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu se mai dau teze unice!

| maryana5 a răspuns:

Nu am auzit nimic inca straight face

| Ruxyana a răspuns:

Din cate am inteles cei din clasa a8-a vor mai da teze...acuma nu stiu daca este advhappy

| Mirela a răspuns:

Se dau si tezele la clasa :romana, mate, isto/geograf[ambele semestre]

si in sem II dam si teze la clasa. dar si 2 teste nationale:rom, mate

| mircea a răspuns:

Se pare ca s-a cam clarificat : un an prescolar si 10 de studiu

| KiSS_4146 a răspuns:

Nu se mai dau teze unice dar
Eu am aflat ca se vor da niste teste Si plus media din clasele 5-8.