| deea_5245 a întrebat:

Waaa deci sunt extrem de plictisita. voi ce faceti cand sunteti plictisiti? n`am nici cu cine s aies ca au toti treaba.sunt plecati... uracs sa stau in ksa sad

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu astept sa ma scoata si pe mine cineva afara.happyCred ca pe la 7 ies pe afara.
Daca nu ai ce face, gandeste-te la ceva ca de exemplu:
-citeste o carte
-vizioneaza un film
-Stai pe mess sau pe TPU
-Uita-te la tvwinking

nony
| nony a răspuns:

Regula generala:
Cand se plictisesc fetele de obicei se probeaza cu toate hainele si cu toate rujurile si fardurile.
Baieti...se uitá la filme porno laughing.right?

| Flav a răspuns:

Ma auto-invit la tine.batting eyelashes

| Antrax a răspuns:

Danseaza

| JackieSue a răspuns:

Da` mai iesi din casa ...macar pana la magazin. O sa gasesti tu ceva de facut, dar iti trebuie mintea limpede.winking

auran
| auran a răspuns:

Uite sa te mai destinzi un pic...http://www.youtube.com/watch?v=uJo2EtvHET4&feature=rec-HM-r2

| Dorinel a răspuns:

# pfff... in situatia ta sunt si euhee hee...si ma gandeam sa imi iau cativa prieteni sa fac o mica excursie pe la munte ca m-am saturat de buc... ce raspuns poti sa iti dau si eu...hmmm...

1. Uita-te la desene laughing)
2.Deseneaza
3. Du-te la strand
4. Uita-te la tv
5.Colinda orasu in care stai toata ziua
6. Fa un sport[Ex:inot, fotbal, tennis]
7.Asculta muzica
8.Cheama prieteni la tine[creeaza un mega party]

Altceva nu prea vad ce poti sa faci laughing

| Viuvi a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta yawn
Ce plictisitoare a fost vacanta asta!
Aceiasi poveste zilnic : te trezesti, masa, igina orala laughing, la pc, iesi o ora afara, igiena de seara, pc iar si somn...
cel putin pentru mine.sad

| iulyana a răspuns:

Du-te si plimbate un piculetz prin parc...sau uitete la un film de comedie ( Eurotrip, American pie) oricum cauta pe google si gasesti o groaza happy.
Asculta muzica... danseaza in fata oglinzii... fa farse la telefon big grinlaughing

Cel putin eu una asa fac laughing!

Pwp :*

| zuzushi a răspuns:

Imi fac de lucru de obicei. desi pare ciudat, cand n am ce face, fac curatenie. sau daca nu, ori citesc ceva, ori ascult muzica. ma maimutaresc prin casa laughing... tampenii oh go on... la mine e ceva normal laughing

| Munchkin a răspuns:

Meh te înţeleg, aşa e şi la mine când n-am cu cine să ies big grin. Păi încearcă să citeşti ceva, să mai butonezi telecomanda de la TV, eventual să te joci ceva laughing

SAAAU... poţi iesi singurică să faci o plimbare big grin Mie îmi place să mă plimb singură, e relaxant.

Sper că te-am ajutat ^.^

| deea_5245 explică:

Hmm... mi`ma gaist d elucru. mi-am clacta tot dulapul.am dansat.am cantatlaughing))) spiritule in legatura cu luna mi-ai adus aminte e fostul''elimi spune amereu''hai s amergem p luna'' :X eh dar a fost. o sa ma uit pe cuvantlaughing)laughing))

| DeeDee_1261 a răspuns:

Drept sa ati spun eu cand ma plikti sau pe TPU si in timp vb si pe mess.;)...Gasesteti o ocupatie. Pune poze pe hi5. daca ai sau pe facebook.Joaca-te un joc www.miniclip.ro :)) Raspunde la niste intrebarii pe TPU.:d

| spiritul a răspuns:

Waaaa, hai ca te scot eu pe Luna! Fii antena! Diseara cand se`ntunericeste uita-te la Luna si ma uit si eu - la ora 23.00 fix. Atunci privirile noastre se intalnesc acolo si poti sa zici ca ai iesit cu mine din casa.

| cery a răspuns:

Ma apuc si dau telefoanelaughing
pe netlaughing
daca vrei da mi id uh ca nu o sa te mai plictitongue
cel putin virtual

| claudya a răspuns:

Comunica si iti v-a trece plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maninc, rontai chipsuri, covrigei, floricele de porumb, diversebatting eyelashes