| Fifylici a întrebat:

Weekand-ul asta am vazut visul unei nopti de vara de william shakespear iar la sfarsitul piesei a fost pusa o melodie pe fundal care avea la refren alegria alegria acum nu stiu daca de fiecare data e pusa acceiasi melodie dar daaca stie cineva cumva cum se numeste va rog sa imi spuneti si mie

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Face parte din scenografie, nu din piesa lui Shakespeare. Asta inseamna ca este alegerea echipei care a pus in scena piesa.