| gianinutza007 a întrebat:

Zice-ti-mi si mie un site unde au dreptate cu horoscopul?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Dreptate!?!?!?
Spune-mi si mie o fata, care sa nu fie superstitioasa

| drg1994 a răspuns:

Pai mai nu stiu exact ca atati oameni sunt de aceeasi zodie asa ca nu stiu poate au dreptate dar nu are cum sa fie aceeasi soarta la toti din aceeasi zodie

| thegreenalien a răspuns:

Nu exista horoscop care sa aiba dreptate. Daca u crezi in el si incerci sa il faci sa devina realitate abia atunci un horoscop se implineste. Nu poti sa te ghidezi numai dupa asa ceva avand in vedere ca sunt milioane de oameni intr-o zodi. nu pot sa fie la fel si nu pot sa reactionezi la fel. nu li se pot intampla aceleasi lucruri intr-o anumita perioada de timp. incearca sa nu mai crezi in toate aberatiile. Important este sa crezi in tinewinking