| Alecslisios a întrebat:

Ziceti daca nu fata asta e proasta deci seamna 90-95% cu selena gomez si ea o uraste pe selena gomez cai nu stiu cum si nu stiu cum ziceti sincer cate dintre voi ati vrea sa semanati cu selena?

4 răspunsuri:
| Saya_1767 a răspuns:

Seman cu ea, dar nu 99%.
Cam 70%.
Cred ca e ft ft frumoasa, parerea mea.

| ZuZy_1093 a răspuns:

Asta e ceva care nu ar trebui sa te priveasca! fiecare se vede in oglinda si isi face o imagine in minte cu totul alta decat vezi tu... si persoanele care seamana cu ea.nu isi dau seama si spun "ee e urata" nu ai cum sa iti dai seama ca semeni cu ea. Eu am o sora geamana.suntem exact la fel ne cheama Madalina-Diana pe amandoua pe mine ma striga Madalina pe ea Diana. avem acelasi semn de nastere pe acelasi brat in acelasi loc. Avem aceleasi alunite, aceleasi trasaturi, aceleasi feluri de a gandi, aceiasi culoare la ochi absolut tot tot la feldaca ne vezi zici ca suntem clone.Eu ma vad in pozele care le avem si imi dau seama dar cand sunt fata in fata nu mi se pare ca semanam de loc cu toate ca noi suntem o minune ca o stea rupta in doua.kiss

| mario a răspuns:

Eu as vrea sa seman cu justin timberlake sau brad pit al romaniei asa, dar din pacate nu semansad

| Allways a răspuns:

Io nici moarta!