| drakesang1 a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce sens mai are sa raman in viata?

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Haide ma acum si voi cu omoru!
ramai in viata man!, mai sunt inca o multime de c***turi de indurat, nu te opri din cauza ca a aparut ceva mai mare, mai greu si mai dificil in viata, vor mai fi destule crede-ma (moartea persoaneleor drage, sau despartirea de ele, sau singuratate totala)
bineinteles viata are si partile ei bune, scurte dar intenese de care sa-ti aduci aminte...
acum, trebuie sa fie cineva pentru care sa existi, sa te trezesti dimineata, sau sa lucrezi/inveti din greu, asa cum cineva face asta pentru tine Parintii...

7 răspunsuri:
| Nimeni1996 a răspuns:

Bună! Ia ieşi tu olecuţă prin parc, stai pe bancă...şi gândeşte-te de ce ar trebui să trăieşti, pentru cine...Cred eu că până acum nu ai realizat prea multe şi,dacă ai ambiţie, arată că nu trăieşti degeaba, că eşti în stare să faci ceva! Ai primit un dar:viaţa! Ai încredere în tine, în cei care-ţi sunt aproape şi ai grijă ce faci! Numai bine îţi doresc, multă minte!

| drakesang1 explică (pentru Nimeni1996):

Te rog frumos uitete si la intrebarea mea despre mozila plsssssss

| carabinierr a răspuns:

Dece nu te omori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineeee...dupa poza de la profilul tau imi dau seama ca tu cam duci lipsa de viata,dar in primul rand, de ce ma rog ai vrea sa te sinucizi? Bine, motive ar fi cam acestea:ca nu ai familie, ca te-au parasit prietenii, care in cazul tau presupun ca nu ar fi cazul.In primul rand,viata este cea mai mare aventura pe care o poate avea o persoana, stii sa traiesti acele momente, iar tu vrei sa le irosesti si sa ii pui capat? Stai putin gandeste-te ca ce rost ar avea, si in primul rand nu ti-ai face rau doar tie, dar si familiei si prietenilor tai.Deci,cam da, viata mai are sens.

| RΔϟVAη a răspuns:

Pai da. Omoara-te ca faci bine comunitatii \m/

| thuglif a răspuns:

Eu spun mereu niste adevarurir
oameni prea prosti trebuie sa moara
in al doilea rand poluezi asa ca faci un favor