| BadFire a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste glume mai cool si cat se poate de originale sau replici originale cu care pot sa-i intorc vorba cuiva.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Prunela a răspuns:

Alea trebuie scoase pe moment.

Daca incerci sa fi cul cu siguranta vei cadea in penibil

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Depinde de ce spune

| NickyDragutza a răspuns:

Pai...nu sunt replici pe care gata le scrii pe hartie le inveti si intorci vorba cuiva imediat trebuie sa iti vina pe moment cuvintele depinde de ce spune acea persoana nu esti niciodata sigur de ce va zice

| Romti a răspuns:

Esti plin de smecherii ca wc-ul de hartii.
big grin

| ellutsaaaaa a răspuns:

Daca cineva te intreaba : "De ce(...)?", tu raspunzi : "Ca sa intrebi tu.".