| EmmY_6979 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste status misto.Va rog. Cele mai misto=funda.P.S.nu conteaza de ce fel sunt status.

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Nu știu de mă mai iubești. Dar nu vreau nici un rău să mai pățești.

De mai simți ceva pentru mine. Te rog întoarce-te la mine, vreau doar să ne fie bine.

Cândva eram amândoi fericiți. Acum înfruntăm problemele, părăsiți.

Nu poți tu să îți dai seama. Eu pentru tine mi-aș învinge teama!

De cand te' am cunoscut, am luptat cat am putut. Sa te fac fericit, dar sa te supar nu am vrut. :]

Langa tine orice clipa e un vis perfect. Si esti perfect, dar ma macina orgoliul meu infect.

♥ Ce rost are timpu, daca nu suntem noi. Pentru iubire-i nevoie de doi.

Si da, mai am acelasi gand,da oare iti mai pasa?:]

Ce mult te iubeam, eram cu tine, parca visam!

♥ Mii de speranțe acum uitate, mii de amintiri păstrate. Toate momentele astea frate, le port în suflet gravate. (:

♥ Unde ai dispărut? Când? De ce? Cu cine? Îmi rămâne o imagine și doar niște suspine!

Mulți mi-au zis că înnebunesc pe zi ce trece! Dar părerile celorlalti mă lasă rece!

Și cred că tot ceea ce fac fac din pură plăcere. Că vreau să-i văd pe alții cum se uită la mine-n cădere.

Puteai să faci să nu mă mai doară așa. Puteai să faci să n-aflu greșeala ta oh go on.

Nu știi cât m-a durut... Doare că ne-am pierdut!

Eram nimic pân-acum ceva vreme. Cu tine tot ce-i ireal, am uitat ce vrea sa însemne!

Sper să te-ntorci asa cum o făceai mereu. Îmi este greu dar n-am tupeu să o arăt, asa sunt eu!

Dacă din cer mi.ar pica o stea, aș păstra.o pentru todeauna și ași spune lumii întregi că mi.a dat.o sora mea!

Acum poate ai vrea să fie altfel. Însă după tot ce s-a întâmplat cred că era normal să nu rămână la fel.

Ești obsesia mea, ești lumina mea. Te rog, te implor, nu-mi îndepărta spre tine calea!

Dau` play. :] Si prezint` 2 copii ce se iubesc; x!

Viiisele` s-au transformat` din banal`;. In Realitate`;;]!

Azi e ziua mea și vreau să mă distrez. E odată pe an, așa că nu vreau s-o ratez; x.

Azi e sărbătoare pentru mine; x. E ziua în care totul nu poate fi altfel decât bine.

Simțea atâta ură când îl ținea de mână!

Iti simt lipsa oriunde ai fi, ea ma ucide zi de zi!

Ai să mă găseşti într-un folder de mult uitat.ai să mă priveşti.ai să-ţi aminteşti.ai să te gândeşti.indiferent cum a fost ea.a fost odata a ta :].

♥ Ce-ar fi să te las să cazi, si să uit de tine începând de azi :]?!

♥ Incă o secundă si noaptea vine.A mai trecut o zi, o lună.

♥ Fii falsă. Trişează des. Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers. Lumea joacă doar pe interes.

N-am crezut vreodată că va veni momentu. când pentru tine am să-mi pierd efectu.

Îmi spuneai „ Trecem noi si peste asta " Ca acum. să te văd cu alta!

Nu mai sunt ce eram odată. Atunci eram puternică, acum uite-mă, din cauza ta, spulberată!

Sunt o visătoare, dar mă pot trezi!

Ce am? N-am nimic, ma prefac ca mi-e bine. Am nevoie de tine :].

Si oricat de mult m-as ascunde. Fara tine nu pot, parca trec ore nu secunde!