| FzKr a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog cum pot sa scap de venele care imi apar la ochi, sub ochi...nu cred ca sunt asa de obosit incat sa imi apara vinisoare la ochi, iar ochii nu imi sunt rosii.nu stiu cum sa scap de acele vinisoare deoarece ma deranjeaza foarte tare ca aspect

1 răspuns:
| Liviutz98 a răspuns:

Du-te la medic si intreab-a ce PICURI DE OCHI iti trebuie. Si incearca sa dormi mai mult. Ai mare grija, mergi la doctor sa nu fie vreo infectie. Funda?