| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi un program de editat poze: sa faci mai gras mai slab sa dai alta culoare la piele sa pui alt par sau ceva de genu in afara de PhotoShop ceva gratis. Sa aiba asa mai multe. Sa stergi persoanele din poze sau ceva ce nu vrei sa fie acolo, va rog :*

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Tazz e online.

| lav_5349 a răspuns:

Photoscape...il descarci dp netwinking. sper ca ti-am fost de asbig grin

| Joaannaa a răspuns:

...si cum imi incarc poza? pe tazz?

| Ddys a răspuns:

Photo Instrument happy Poti face ceea ce ai mentionat mai sus. Sper sa-ti fie de ajutor.