| higewihte a întrebat:

Ziceti-mi un telefon misto. pe sina sau pe clapeta sau touchscreen la pretul intre 100-600 ron. funda la cel mai bun telefon!

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Buna! Incearca Nokia C3 cu tastatura Qwerty sau Samsung Galaxy Mini S5570.Byehappy

2 răspunsuri:
| Miruniky a răspuns:

LG KP501 Cookie(eu il am si e chiar mai frumos in realitate decat in poza)
Uite un site cu poza, detalii si cu pretul afisat(399 lei):
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ErickEmil a răspuns:

Nokia 2735 din ala am clapeta, 200 roni are si loc de card! si daca iti faci abonament il iei pe gratis :laughing) eu asa l-am luat